| Par Mums | Kontakti
Btn lv

Virtuālie serveri

Publiskais mākonis

www.kodocore.lv piedāvā pirmie Baltijas valstīs virtuālos serverus ( VPS ) izmantojot tikai korporatīva līmeņa SSD un augstas veiktspējas Intel Xeon procesorus, nodrošinot virtuālo serveru pakalpojumu pašapkalpošanas režīmā, sākot tikai no 7,00 EUR mēnesī vai EUR 0,01 EUR/stundā, maksājot tikai par izmantotajiem resursiem.

Klientiem ir iespēja iznomāt virtuālos serverus ar nepieciešamo resursu (procesoru jaudu, atmiņu un pietiekamu veiktspēju), ar mērķi uzbūvēt sev piemērotāko virtuālo serveri, kas izvietots TIER III standartiem atbilstošā Datu centrā. Virtuālo serveru pakalpojuma klāstā ir plašas iespējas šīs infrastruktūras pārvaldīšanai un aizsardzībai, uzglabāt datus, kā arī nomāt atbilstošu programmnodrošinājumu.

Izveido savu mākoņskaitļošanas SSD virtuālo serveri 2 minūtēs! Uzzināt vairāk

Privātais/hibrīdmākonis

Mēs nodrošinam privāta un hibrīdmākoņa risinājumus, lai varētu veiksmīgi pārvietot Jūsu biznesa IT infrastruktūru virtualizētā vidē. Sākot ar migrācijas un kapacitāšu plānošanu, optimizāciju, monitorēšanu un infrastruktūras menedžmentu, līdz ar palīdzību klientiem iegūt maksimālo finansiālo izdevīgumu no viņu ieguldījumiem, vienlaicīgi nodrošinot korporatīva līmeņa drošību, uzticamību un pakalpojumu kvalitāti, izmantojot VMWare, OpenStack, Proxmox un citu risinājumus. Sazināties ar mums!

Virtuālie serveri

Papildpakalpojumi