| Par Mums | Kontakti
  • “IT nozares eksperts“ “Uzticieties profesionāļiem”

  • “Individuāla pieeja katram“ “Komforts, rūpes un kontrole”

  • “Unikalitāte un atšķirība“ “Nodrošināta lojalitāte un sapratne ”

Btn lv

Kāpēc mēs?

Pieredze

Mēs esam viens no vadošajiem fiksētās, mobilās datu pārraides, internet piekļuves un datu centru pakalpojumu sniedzējs vairāk kā 1500 korporatīvajiem klientiem Latvijā un Krievijā, tajā skaitā bankām, valsts un pašvaldību iestādēm. Uzņēmums attīsta jaunus pakalpojumus, pilnveidojot datu centru pakalpojumus, kas iekļauj arī mākoņskaitļošanas un virtualizācijas risinājumus.

Zināšanas

Kvalificēta profesionāļu komanda ar plašu pieredzi un kompetenci, nodrošina standartizētus un pielāgotus IT infrastruktūras risinājumus uzņēmumiem Latvijā, kā arī attīstīta un realizē atsevišķu datu centra pakalpojumu eksportu Ziemeļeiropā un bijušajās NVS valstīs.

Investīcijas

Lai kļūtu par Jūsu biznesa partneri, mēs nepārtraukti investējam mūsu IT infrastruktūras un darbinieku zināšanu attīstībā, attiecīgi paplašinot pakalpojumu klāstu un paaugstinot kvalifikāciju.

Datu centrs

Iekārtu izvietošanai un mākoņskaitļošanas pakalpojumu sniegšanai primāri izmantajam TIER3 standartiem atbilstošu datu centru, kas atrodas LVRTC tornī Rīgā, Zaķusalas krastmalā 1, nodrošinot augstāko drošības līmeni un darbības nepārtrauktību.

24x7 atbalsta dienests

Vienotais atbalsta dienests ir vairāk nekā kontaktcentrs. Tā ir IT profesionāļu komanda, kas nodrošina visaugstāko klientu atbalsta līmeni, sistēmu uzraudzību, problēmu novēršanu un tūlītēju klientu apziņošanu sistēmu bojājumu gadījumā, 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā.

ISO 9001:2015

Pēc SIA "Bureau Veritas Latvia" veiktā audita 2012.gada 13.martā SIA "Stream Networks" saņēma apliecinājumu - sertifikātu par pārvaldības sistēmas ieviešanu un uzturēšanu atbilstoši LVS EN ISO 9001:2009 kvalitātes pārvaldības sistēmas standarta prasībām. Sertifikātā norādītā darbības sfēra - elektronisko sakaru pakalpojumu un datu centru pakalpojumu ierīkošana, sniegšana un uzraudzība.

2016.gada 1.februārī SIA "Stream Networks" pārvaldības sistēma ir atkārtoti auditēta un no SIA "Bureau Veritas Latvia" puses atzīta kā atbilstoša ISO 9001:2015 pārvaldības sistēmas standarta prasībām.

E-parakstam draudzīgs uzņēmums

Esam mūsdienīgs un videi draudzīgs uzņēmums, kas aicina klientus savstarpējai saziņai izmantot eParakstu.

2